De website voor en door binnenstadondernemers

Contact

Snel contact?

Alle contactpersonen op een rij

Vraag aan de Centrummanager – Maikel Gijzen –  info@maikelgijzen.nl – 06-51698817

Vraag aan de accountmanager binnenstad van de gemeente – Mariska Smit – van Hout, DM.Smit-vanHout@amersfoort.nl en 06 5347 8614

Vraag over warenmarkt/braderie en of de haven van Amersfoort – marktenhaven@amersfoort.nl – 033-4695070

Vraag over horeca/terras of vergunningaanvraag – Brenda Jansen – b.jansen@amersfoort.nl – 033-4694490

Vraag over uitstalling in de buitenruimte – Peter van Schaik – pw.vanschaik@amersfoort.nl – 033-4694438

Vraag over het beheer van openbare ruimte – Jurgens Baas – JC.Baas@amersfoort.nl 033 4694398

Vraag over de visie en het programma stadshart – Mark Keultjes –  m.keultjes@amersfoort.nl – 06-55465713 |

Vraag aan de OBA – Walrick Halewijn (voorzitter) – walrick@observant.nl – 06-42111830

Vraag aan de KHN – Tobias Bosman (voorzitter) – tobias@kafevanzanten.nl – 06-13546453

Vraag aan de VEBA – Ton Voortman (voorzitter) – info@tonvoortman.nl – 06-54776254

Vraag aan Stichting Citymarketing Regio Amersfoort – citymarketing@amersfoort.nl – 033-4698750

Vraag aan de VVV Amersfoortinfo@vvvamersfoort.nl – 0900-11 22 364

Vragen of opmerkingen?

Vul onderstaand formulier in:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Op de hoogte blijven?

Meld je dan aan voor de tweewekelijkse digitale nieuwsbrief via onderstaand formulier.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.